Ostrov Ischia - Forio

Pôvabné mestečko FORIO ležiace na západnom pobreží ostrova je obmývané Tyrrhenským morom. Mesto, známe tiež ako “mesto veží", si dodnes uchováva čaro stredovekých uličiek, malých námestí a domov s farebnými fasádami, vežami, ktoré v minulosti slúžili na ohlasovanie príchodu nepriateľa. Forio akoby bolo posiate kostolíkmi a kaplnkami, z ktorých najpozoruhodnejším je kostolík Santa Maria del Soccorso. Práve z jeho terasy môžete sledovať najkrajší západ slnka na ostrove. Forio sa môže pýšiť aj dvomi nádhernými plážami Citara a Cava, ktoré sa nachádzajú v jeho blízkosti. Medzi poklady tejto oblasti patria tiež termálne pramene v Citara a Sorgeto, v ktorých sa môžete kúpať po celý rok. Forio je známe aj veľkou produkciou vína vďaka typickému terasovitému usporiadaniu viníc.

Trajekt: Z prístavu Neapol a Capri. Letisko: Neapol.

HOTEL IDEAL ***

Poloha:
Hotel po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v oáze zelene neďaleko centra mesta Forio. Jeho poloha je ideálna pre tých, ktorí chcú stráviť príjemnú a pohodlnú dovolenku. Ide o menší, veľmi príjemný a útulný hotel v štýle zen. Najbližšia pláž Cava del Isola je vzdialená iba 5 minút pešej chôdze k zostupu (nasleduje cca 100 m cesty a 50 schodíkov) a o ďalších pár minút chôdze navyše je na dosah aj najväčší termálny park ostrova - Poseidonove záhrady (600 m) a piesočnatá pláž Citara (500 m).

Služby a relax:
Záhrada cca 4000 m2 s bujnou stredomorskou vegetáciou, dva bazény: 1x bazén s oligominerálnou vodou s vonkajšou teplotou s protiprúdom a 1x menší teplý bazén s oligominerálnou vodou, obklopené ležadlami a slnečníkmi. Jeden z bazénov s hydromasážou. Parkovisko a Wi-Fi v spoločných priestoroch zdarma, možnosť využívať termálne bazény v blízkom hoteli (2 vonkajšie a 1 vnútorný) a ďalej malé fitnes.

Popis izieb:
24 izieb standard, všetky s balkónom alebo terasou, s vlastným sociálnym zariadením, telefónom s priamou voľbou, TV, fénom, trezorom, klimatizáciou (za poplatok, k využívaniu od konca júna do začiatku septembra). Za príplatok možnosť ubytovania v bungalovoch, ktoré sú priestrannejšie a majú väčšiu terasu. Výhľad na more za poplatok.

Stravovanie:
raňajky -
formou bufetu
večere -
servírované, výber z menu a zeleninový bufet.

Cenník na rok 2019

CENY HOTELA
ZA OSOBU A 1 NOC (€)

POLPENZIA

A) 20.04. - 01.06.

55

B) 01.06. - 03.08. 65
C) 03.08. - 10.08. 83
D) 10.08. - 31.08. 88
E) 31.08. - 28.09. 66
F) 28.09. - 20.10. 55

V UVEDENEJ CENE V EUR ZA OSOBU JE ZAHRNUTÉ:
      
  • 
ubytovanie v dvojlôžkovej izbe standard na 1 noc
         •  polpenzia
         •  vstup do bazénov
         •  služby delegáta
         •  poistenie zájazdu pre prípad úpadku CK

PRÍPLATKY V CK:
     
   •   výhľad na more /
izba alebo bungalov (na vyšších poschodiach): 9 €/os./noc
          •  dvojlôžková izba obsadená iba 1 osobou: 20 €/os./noc

PRÍPLATKY NA MIESTE:
     
   •  klimatizácia
(30.06. - 01.09.): 6 €/os./noc
         •  detská postieľka: 15 €/noc
         •  gala večera Ferragosto 15.08.:
20 €/os. od 12 rokov, 10 €/os./deti od 2 do 12 rokov (povinná úhrada na mieste)

ZĽAVY:
      
  •  3. lôžko / deti od 2 do 12 rokov:
30 %
         •  3. a 4. lôžko / ostatní od 12 rokov:
20 % 

DĹŽKA POBYTU:
      
  • 
na vyžiadanie ľubovoľne dlhé pobyty na min. 7 nocí

Doprava a transfery na Ischiu