Sardínia -  Costa Rei


Nádherná prírodná oblasť juhovýchodnej Sardínie, omývaná priezračne čistým Tyrrhenským morom. Táto časť ostrova bola v minulosti nazývaná Sarrabus. Vyznačuje sa zvláštnymi prírodnými úkazmi, ako sú skupiny veľkých kamenných útvarov s astrálnou symbolikou, z ktorých asi najvýznamnejšie sú Piscina Rei a Pranu Matteddu. Mierne členitá krajina, ktorá sa z veľkej časti stala prírodnou rezerváciou, vám ponúka množstvo príjemných prechádzok v dosiaľ takmer panenskej prírode. Costa Rei je miesto, kde stále ešte môžete stráviť pokojnú a ničím nerušenú dovolenku na plážach s bielym pieskom, ukrytých v malých romantických zátokách, s priezračným morom tyrkysovej farby. Klientom je k dispozícii obchodné centrum, požičovne bicyklov, reštaurácie, bary, diskotéka, supermarket, tenisové a futbalové ihrisko, jazdiareň, potápačské centrá, školy windsurfingu a plachtenia. Na voľne prístupných plážach možno hrať plážový volejbal, nohejbal, volejbal, požičať si surfy alebo iné plavidlá. Vďaka svojej polohe je tu vhodné tráviť dovolenku od začiatku júna až do konca októbra, kedy je more príjemne prehriate a počasie slnečné. Táto oblasť ponúka množstvo výletov do okolia - krásne pobrežné hory smerom na Villasimius, Hadí ostrov - Isola Serpentara s nádhernými skrytými zátokami s plážami, skupinu ostrovčekov Variglioni alebo horské dedinky vo vnútrozemí. V dedinke Muravera sa koncom augusta konajú tradičné hody svätého Augustína. Pokiaľ máte radi prírodu, navštívte blízky Regionálny park Sette Fratelli, prírodnú rezerváciu Colostrai, Torre Salinas a ďalšie.

Trajekt: Z Janova, Civitavecchie, Neapola a Palerma do Cagliari (70 km). Letisko: Cagliari (70 km)
APARTMÁNY LE GINESTRE
    
Poloha:
Letovisko Costa Rei sa rozkladá pozdĺž veľkého úseku krásneho pobrežia s dlhými plážami a krásnou stredomorskou vegetáciou na juhovýchodnom pobreží Sardínie, s neďalekými ostrovmi Serpentara a Isola dei Cavoli, cca 12 km od mestečka  Villasimius. Toto miesto je vyhľadávané predovšetkým kvôli nedotknutej prírode a voľne prístupným a súkromným plážam s bielym a jemným pieskom, ktoré omýva krištáľovo priezračné more. Apartmány sú vybudované terasovite na úpätí malého kopca a majú krásnu polohu s panoramatickým výhľadom.  Ak máte radi prírodu, môžete navštíviť blízky Regionálny park Sette Fratelli, prírodnú rezerváciu Colostrai, Torre Salinas a mnohé ďalšie.  Zo všetkých apartmánov Le Ginestre je výhľad na more, od centra sú vzdialené cca 250 m.

Vzdialenosti:
Villasimius (12 km), hlavné mesto Cagliari (70 km), Olbia (325  km), Porto Torres (280 km)

Prístav / Letisko / Železničná stanica:
Cagliari
(65 km), odvoz  za poplatok

More a pláž:

Tyrhenské more, široká
pláž s jemným bielym pieskom, pozvoľným vstupom do mora, je súčasťou nádhernej prírodnej scenérie ostrovov Serpentara Island, Isola dei Cavoli a neďalekej chránenej morskej oblasti Capo Carbonara. Voľne prístupná, aj súkromná, vzdialenosť od pláže: cca 200 - 700 m. Plážový servis na súkromnej pláži (slnečník a plážové kreslá) za poplatok.

Služby a relax:
Obchodné centrum s rozličnými obchodmi, reštaurácie, bary, pizzerie, cestovné a turistické kancelárie, požičovňa áut, motoriek a bicyklov, potápačské centrum, pianobar atď. Záujemcovia o športové aktivity si môžu dovolenku spestriť surfovaním, plachtením, vodným lyžovaním, potápaním alebo hrou tenisu, futbalu alebo jazdou na koni. Na miestnych súkromných plážach je možný prenájom slnečníkov, ležadiel a rôznych plavidiel. Wi-Fi na vyžiadanie za príplatok 10 €/týždeň. Prístav pre malé lode je vzdialený cca 4 km.

Popis apartmánov:
Apartmány sú rôzne rozmiestnené a nachádzajú sa vo vilkách alebo radových domčekoch na prízemí s verandou a záhradkou alebo na 1. poschodí s terasou, vždy so záhradným nábytkom. Majú kuchynský kút, sociálne zariadenie a barbecue. Apartmány Le Ginestre majú výhľad na more, vzdialené 200 až 700 m.
Na vyžiadanie možnosť klimatizácie, TV/SAT alebo práčky za príplatok 10 €/týždeň.
BILO 2/4 – 
obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, sociálne zariadenie.
TRILO 4/6 –
obývacia miestnosť s dvojlôžkovou rozkladacou pohovkou a kuchynským kútom, spálňa s manželskou posteľou, izba s 2 lôžkami alebo poschodovou posteľou, sociálne zariadenie.

Stravovanie:
individuálne

APARTMÁNY LE GINESTRE

Cenník na rok 2019

 CENY APARTMÁNOV
ZA 1 TÝŽDEŇ (€)

BILO
(2-4 lôžka)

TRILO
(4-6 lôžok)

A) 23.03. - 08.06. 290 320
B) 08.06. - 15.06. 410 440
C) 15.06. - 29.06. 560 620
D) 29.06. - 03.08. 780 820
E) 03.08. - 24.08. 1 310 1 430
F) 24.08. - 31.08. 780 820
G) 31.08. - 14.09. 560 620
H) 14.09. - 21.09. 410 440
  I) 21.09. - 31.10. 290 320

V UVEDENEJ CENE V EUR ZA APARTMÁN JE ZAHRNUTÉ:
       
 •
spotrebu el. energie, plynu, vody
        
záverečné upratovanie apartmánu
         parkovisko blízko apartmánov
         • poistenie zájazdu pre prípad úpadku CK

POVINNÉ POPLATKY / ÚHRADA NA MIESTE:
       
 •  kaucia
(vratná): 100 €/apartmán

NA VYŽIADANIE KLIENTA / ÚHRADA NA MIESTE:
        
• posteľná bielizeň:
vlastná alebo za povinný príplatok 10 €/os./výmena
         • uteráky: 10 €/os./výmena
         • detská postieľka / prístelka: 75 €/týždeň (na vyžiadanie)
         • Wi-Fi: 10 €/týždeň

ZVIERATÁ:
        
menšieho vzrastu povolené, za poplatok 25 €/týždeň (nutné nahlásiť pri rezervácii)

DĹŽKA POBYTU:
        
týždenné pobyty od / do soboty, na vyžiadanie akýkoľvek nástupný deň, minimálny pobyt na 7 nocí

 Delegát / asistencia:
telefónna asistenčná služba v slovenskom alebo českom jazyku

 Doprava na Sardíniu
- individuálna
Na vyžiadanie ponúkame:
- trajektové lístky - platí tu pravidlo: čím skôr sa trajektový lístok zakúpi, tým lepšia cena

POBYTOVÁ DAŇ - DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE
Niektoré talianske mestá zavádzajú pobytovú daň, ktorá obvykle nie je zahrnutá v cene pobytu. Ak bude aplikovaná, budú ju klienti platiť pri príchode na miesto pobytu ako povinný príplatok. V súčasnej dobe nie je známa jej presná výška.